PERSBERICHT: ERB ontvangt cheque van Hoveniersbedrijf Rotteveel

De Egmondse Reddingsbrigade (ERB) heeft onlangs een mooi bedrag van € 150,00 mogen ontvangen van Hoveniersbedrijf Rotteveel, de cheque werd overhandigd door mede-eigenaar Barry Rotteveel. Barry heeft in december van het vorig jaar meegedaan aan een nachtgolftoernooi in Winkel en de eerste prijs gewonnen. Deze prijs moest worden weggegeven aan een goed doel. “Ik kom regelmatig op het strand en zie dan vaak de ERB in actie, ik heb geen moment getwijfeld, de prijs moest naar de ERB. Hopelijk kunnen ze er iets moois mee” aldus Barry. Voorzitter Edwin Buis is erg blij met de geste van het hoveniersbedrijf. “Het geld zal een mooie bestemming krijgen, waarschijnlijk voor onze jeugdleden, die zijn toch de toekomst van onze vereniging”. Op de foto ontvangt voorzitter Edwin Buis vanuit de handen van hovenier Barry Rotteveel de cheque van € 150,00.

ERB ontvangt cheque Rotteveel

——————————————————— EINDE PERSBERICHT Klik hier voor een groot formaat foto. Noot voor de redactie, niet voor publicatie bestemd: Voor vragen, opmerkingen en/of suggesties kunt u contact opnemen met pr@reddingsbrigade.info of 06 43 00 96 80. De Egmondse Reddingsbrigade (ERB) is een vrijwilligersorganisatie welke in 1928 opgericht ten dienste van drenkelingen en slachtoffers van ongevallen op het Egmondse strand en in of op de aangrenzende Noordzee. In de zomermaanden is de ERB actief op het Egmondse strand voor de bewakingstaak maar de ERB is het gehele jaar door inzetbaar voor calamiteiten op het strand, in de Noordzee en in het duingebied. De ERB, en de Reddingsbrigades in het algemeen, worden vaak in verwarring gebracht met de KNRM (Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij). De KNRM, waar ook KNRM station Egmond aan Zee onder valt, is een andere organisatie dan de Reddingsbrigades. De KNRM heeft ten doel het kosteloos doen verlenen van hulp en bijstand aan hen die voor de Nederlandse Kust, Zeeuwse wateren, IJsselmeer en randmeren in gevaar verkeren of in gevaar dreigen te raken. Sinds de oprichting in 1824 heeft de KNRM er voor gekozen dit te doen als zelfstandig opererende, ongesubsidieerde, instelling te doen.